Ambasadoři

Ambasadorský program
Tvořte a prodávejte weby světové úrovně

Přečtěte si naše články na cestě k lepšímu web nebo se podívejte na náš ambasadorský program.

Jak prodat web klientovi

Vytvořit skvělý web může být výzva. Je to ale známý proces a dobře víte, jak s ním naložit. Jak se ale poprat s obchodní částí ambasadorské práce? Jak přesvědčit klienta, že web od vás je přesně to, co potřebuje a vypořádat se se všemi jeho všetečnými dotazy?

Otevřít video v lightboxu

Jak vytvořit rozbalovací položky (např. FAQ)

Přehled funkcí pro ambasadory

Prototyp jako cesta k rychlému ověření myšlenek

Prototypy jsou přesvědčivým výstupem vaší práce a jejich prezentace rozhoduje o úspěchu zakázky. Přečtěte si, jak prototypy vytvářet efektivně.

Editace zdrojového kódu textových bloků

Jak vložit vlastní font

Ve správci souborů můžete nahrávát fonty ve formátu EOT, TTF, WOFF a WOFF2. Pro napojení vloženého fontu je nutné upravit CSS na projektu. Následně pak používáte nové písmo podle potřeby. - Vložte font v souborech, přejděte do Nastavení > Soubory a nahrajte fonty v odpovídajícím formátu - Přejděte do CMS Editoru a v editoru vyberte soubor site.less. - Vložte do něj CSS pro napojení fontů na web (můžete využít služby typu Transfonter, která vám ze zdrojových souborů vygeneruje potřebné deklarace) - Nastavte v CSS, na které prvky chcete písmo použít (ukázkový codepen) V budoucnu plánujeme přímé napojení do nastavení vzhledu bez nutnosti zasahovat do CSS na projektu.