Vytvořte svůj první obsah

Vytvořte svůj první obsah

3 minuty

Vytvořte svůj první obsah

Přejděte na detail konkrétní nové stránky, ve které chcete obsah vytvořit a začnete přetažením bloků z levé strany do těla stránky.

  1. Nejprve použijte blok "Text" a přetáhněte jej do stránky. Po kliku do textového pole můžete začít psát či vložit zkopírovaný text.
  2. Pomocí voleb textového bloku můžete text libovolně naformátovat.
  3. Pokračujte pomocí bloku "obrázek" který vložíte vedle textu. Docílíte toho tak, že obrázek přetáhnete na vertikální vodící čáru. Pomocí vertikálních čar vytváříte sloupce, zatímco horizontální vytváří řádky.
  4. Nastavení vyvoláte kliknutím na blok a po jeho zobrazení můžete úpravovat natavení kažého bloku.

Tip: Tvorba obsahu kopírováním
Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Maecenas faucibus mollis interdum. Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Cras mattis.

Používejte kombinaci: nadpis + text + obrázek

Lidé čtou v uspěchané době především nadpisy a rádi koukají na obrázky. Proto bude vždy dobře fungovat kombinace silného nadpisu, krátkého odstavce textu, který doprovází kvalitní fotka či infografika. Pomocí takové opakující se trojkombinace lze odkomunikovat jakkoliv složitou myšlenku jednoduše a stručnou formou. Důležité je, aby vaši návštěvníci pochopili co chcete říci jen z nadpisů a obrázků. Do odstavce textu se totiž pustí jen tehdy, když je předchozí obsah zaujme. Přečtěte si článek o strukturování obsahu

Zakončujte obsah konverzí

Konverze je moment, kdy se z návštěvníků vašeho webu stávají zákazníci. Ke konverzi návštěvníků se používají tlačítka, registrační, poptávkové a kontaktní formuláře. Každý skvělý obsah by měl být zakončený konverzi, jedině tak web povede návštěvníky ke konkrétní akci a váš web vám začne generovat obchodní příležitosti. Proto mějte na paměti co po vašich návtěvnících chcete a hlavně je k tomu ve správný čas veďte.