Prototypy sekcí

Web připravený na GDPR

2 minuty

Prototypujte web bleskovou rychlostí díky předpřipraveným sekcím

Správně strukturovaný obsah zajistí, že návštěvníci snadno najdou informace, které hledají, a následně provedou konverzní akci. Pracujeme na zbrusu nové knihovně sekcí, díky které budete moci při vytváření webu pracovat s předpřipravenými sekcemi a vytvářet rozložení obsahu rychlejí, než kdy dříve.

Neustále aktualizovaná knihovna prototypů

Vybírejte z knihovny UX prvků a sekcí, která je aktualizovaná každý měsíc. Je to jako mít tým UX designerů stále k dispozici jen s nesrovnatelně nižšími náklady. Přispívat zpočátku budeme do těchto kategorií:

  • Textové obsahy - O nás, Služby, Portfolio, Reference, Tým
  • Obrázky, Fotogalerie, Slidery
  • Hero image, úvodní obrazovky
  • Blog a výpisy článků
  • Call to action tlačtíka a konverzní sekce
  • Kontaktní formuláře
  • Landing pages
  • Patičky 

Díky zkušeným designérům získáte vzory, které vám pomohou uspořádat obsah srozumitelnou a atraktivní formou. Na vás je vybrat nejvhodnější vzor pro váš účel. Celou sekci potom jednoduše přesunete do stránky podobně, jako při práci s bloky. Nová funkce vám zároveň umožní vytvářet a znovu používat vlastní typy sekcí. Přibude také možnost vytvářet sekce sdílené pro celý web. Sekci budete moci upravovat z jednoho místa a změna se propíše na všech stránkách, kde je sekce použitá. Zjednoduší se i možnost využití na zakázku připravených sekcí, pro které jsou nutné úpravy od kodéra.

Skládání obsahu pomocí sekcí odstraní duplicitní práci, která vzniká při práci s bloky. Díky rychlejšímu workflow se do výsledku dostanete až pětkrát rychleji. Práce s obsahem na úrovni jednotlivých bloků přitom zůstane zachovaná. O možnost flexibilně upravovat obsah stránek proto nepřijdete. Každou část obsahu můžete snadno přizpůsobit vašim potřebám.

Zažijte solidpixels na vlastní kůži

Zjistěte, jakým způsobem můžete na internetu získávat více klientů, prezentovat vaší firmu na světové úrovni a přesto optimalizovat náklady na provoz prvotřídního webu.

Počet zaměstnanců

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Breezy, s.r.o. k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz. Spolu s tím vám pomocí emailu i telefonu představíme, čím by vám mohl být nástroj solidpixels užitečný. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.