Grandhotel Pupp zvedl s novým webem konverzní poměr o 200 %

Grandhotel Pupp

Snad žádný hotel v České republice nemá tak bohatou a fascinující historii jako Grandhotel Pupp. Perla Karlových Varů, která každoročně ubytovává hvězdy karlovarského filmového festivalu a ve které nocoval i Napoleon, v posledních letech prošla proměnou jak vizuální, tak strategickou. Její součástí byl i vznik nového webu.

Vztah se zákazníkem začíná na webu

Kvůli vzrůstající oblibě rezervačních portálů ubývá hotelům přímých rezervací. Klienti čím dál častěji rezervují ubytování přes prostředníky jako Booking, Expedia nebo HRS. Rezervační portály představují pro hoteliéry problém, neboť mají často vysoké provize a velkou vyjednávací sílu a tak zasahují do tvorby cen. Cílem Grandhotelu Pupp proto bylo navázat prostřednictvím webu přímý vztah se zákazníkem a zvýšit podíl rezervací vytvořených přímo bez zprostředkovatele. Proto bylo potřeba co nejvíce zjednodušit jejich cestu, aby zvládli na co nejmenší počet prokliků projít rezervačním systémem a zabookovat si pokoj. 

Nový web měl zkrátka za úkol generovat daleko větší obraty než ten předchozí. Vedení hotelu zároveň požadovalo, aby web nebyl statický a zaměstnanci tak mohli rychle a operativně promovat hotelové akce. 

A výsledek? Moderní, přehledný a funkční web, který pomohl hotelu několikanásobně zvýšit konverzní poměr.

„V hotelu Pupp jsme se solidpixels zvedli konverzní poměr o 200 %.“
Jindřich Krausz, Grandhotel Pupp

Zažijte solidpixels na vlastní kůži

Zjistěte, jakým způsobem můžete na internetu získávat více klientů, prezentovat vaší firmu na světové úrovni a přesto optimalizovat náklady na provoz prvotřídního webu.

Počet zaměstnanců

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Breezy, s.r.o. k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz. Spolu s tím vám pomocí emailu i telefonu představíme, čím by vám mohl být nástroj solidpixels užitečný. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.