Fakturace a platby

Nově vystavené faktury zasíláme klientům emailem. Všechny informace týkající se fakturace a plateb za váš web naleznete pohromadě také v administraci webu pod záložkou Nastavení → Fakturace a platby. Kromě faktur zde naleznete i informace o aktuálním plánu a fakturační údaje. 

Kde zjistím informace o aktuálním plánu? 

Informace o aktuálním plánu pro váš web zjistíte po najetí do záložky Fakturace a platby v sekci Aktuální plán. Kromě ceny za plán zjistíte na tomto místě také informace o platnosti webu a zvoleném způsobu platby. 

Jak prodloužím svůj web? 

Platnost vašeho webu prodloužíte v záložce Fakturace a platby v sekci Aktuální plán. Po kliknutí na tlačítko Prodloužit budete přesměrováni na objednávkový formulář s výběrem plánu a způsobu placení.

Jak změním fakturační údaje? 

Po klinutí na tlačítko Upravit můžete v záložce Fakturace a platby měnit své fakturační údaje. Údaje nelze měnit pro již vystavené faktury.

Kde najdu faktury za provoz webu? 

Všechny vystavené faktury vám přijdou emailem na kontakt uvedený ve fakturačních údajích. Faktury si můžete kdykoliv stáhnout i v administraci. V záložce Faktury a platby doscrolujte do sekce Objednávky a faktury. Zde naleznete faktury v PDF ke všem zaplaceným objednávkám. 

Vyzkoušejte si, co jste se právě naučili